PROJECT DC egy futurisztikus-disztópikus, Non Real Time szerepjáték, mely a 22. század közepén játszódik, egy negyedik világháborút követően. Az elhúzódó háborút halál, szenvedés és pusztulás jellemezte, akárcsak az azt követő évtizedes telet, amelyet a ledobott bombák okoztak. A hó elolvadt, a Föld azonban épp oly halott, mint alatta – a világ élhetetlen azok számára, akik nem a mesterséges ózonréteggel, úgynevezett burokkal fedett városokban laknak, oda azonban születni kell, szerencsésen bekerülni, vagy kihasználni a számtalan illegális bejutási módot.
A játékunk csak és kizárólag a szórakozást szolgálja, nem célunk elmerülni a sci-fik és tudományos útvesztők mélyén, a történetünk is a karakterek személyes élményein, útján alapszik. Bármikor szívesen látjuk a csatlakozókat!
NYITÁS Talán akadnak még szürke foltok a térképen, és még lehet, hogy egy modul három hellyel arrébb ugrik, de a játék már beindult, az igénylések rég nyitva, keresett karakterek és történeti-, valamint kapcsolati szálakra mindig vevő játékosok várják új társaikat!
LEÍRÁSOK
KARAKTEREK
JÁTÉK
FC LISTA
KERESETT KARAKTEREK
HIRDETŐ
TUMBLR
KREDIT

Válasz írása
Új Topic
Szavazás indítása

Aranyköpések
Kendra
 Posted: Aug 4 2017, 11:04 PM
Omega
Magasság:
162 cm
Szemszín:
kék
Hajszín:
szőke
Kor:
20
12
bejegyzés
cyber girl
Diplomata
admin
committed to prdc

Ide rögzíthetsz mindent, ami akár játékban, akár annak keretein kívül elhangzott az oldalon
és szeretnéd, hogy az utókor is értékelhesse.

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

mindenféle ötletre vevő vagyok, írjon bárki bátran!
Email PosterEmail Poster
^
Kaya
 Posted: Aug 17 2017, 11:48 PM
Omega
Magasság:
176 cm
Szemszín:
kék
Hajszín:
szőke
Kor:
20
39
bejegyzés
Felsö DC
építész-palánta
forever alone

Ethan nem volt... az emberek embere.

Gage Dawson, Darcy

--------------------
Kaya | We knew that we were destined to explode
-
Nyitott bármiféle plot-ötletre, karakterre, kapcsolati szálra, és csak akkor harap, ha nem etetik, kivéve a teliholdas éjszakákat.
-
Email PosterEmail Poster
^
Kaya
 Posted: Aug 22 2017, 12:11 PM
Omega
Magasság:
176 cm
Szemszín:
kék
Hajszín:
szőke
Kor:
20
39
bejegyzés
Felsö DC
építész-palánta
forever alone

– Hoztatok virágot? Egyem a zúzátokat, köszönöm. Tegyétek a... – és a névelőt megnyújtva pillantott körbe a szobában, akár egy négyzetmilliméter szabad hely után is kutatva, amit nem talált meg. – ...többi közé.

– A parancsnok miért bujkál anyuci szoknyája mögött? Látlak, Ethan!

(...) legszívesebben galléron ragadva az arcába ordította volna: hogy a görcs álljon beléd, Ethan, nem körülötted forog a világ, nem lehetsz te a felelős mindenért, nekem is hagyj egy kis bűntudatot!

Ébredése utáni első kérdésére legnagyobb megkönnyebbülésére az volt a válasz, hogy nem, az arcának nem esett különösebb baja.

– Ott vagytok! – lelkesedett Gage az akciófilmbe illő jelenetek láttán, mire a hangtalan és akadozó, a műsorvezető által narrált felvételeken az őt reprezentáló pálcikaember megkezdte útját lefelé, a mélybe. – ...Ott meg én. Áucs.

Gage Dawson, Darcy

--------------------
-
Nyitott bármiféle plot-ötletre, karakterre, kapcsolati szálra, és csak akkor harap, ha nem etetik, kivéve a teliholdas éjszakákat.
-
Email PosterEmail Poster
^
Kaya
 Posted: Sep 2 2017, 11:42 PM
Omega
Magasság:
176 cm
Szemszín:
kék
Hajszín:
szőke
Kor:
20
39
bejegyzés
Felsö DC
építész-palánta
forever alone

Akárki is próbált bejönni, az ajtót csupán résnyire tudta kinyitni, mert Reid a másik oldalról visszatolta azt a helyére.
– Foglalt! – kiáltott át a túloldalra.
– Ez nem egy vécéfülke! – szűrődött át egy tompa férfihang a falon, ami nem tartozott taghoz, úgyhogy Ridley megvárta, míg válasz híján elmennek, akárkik is próbáltak bejutni.

Ridley Coleman, Darcy

--------------------
-
-
Email PosterEmail Poster
^
Darcy
 Posted: Sep 4 2017, 11:44 PM
Omega
Magasság:
170 cm
Szemszín:
barna
Hajszín:
szőke
Kor:
19
18
bejegyzés
Kitaszított
egyetemista #pszicho
chipset majszolva tinderezik

Mindenesetre, egy átlagos csiga életfunkcióit gyorsaságában nem sokkal haladta meg, ahogy végigvonszolta újonnan vett sportcipőit a járdán.

A halántéka lüktetett, a fülében érezte a szívét, és majdnem biztos volt benne, hogy itt fog meghalni (...).

(...) még egy csípőficamos, háromlábú, vak girhes kutya is jobb kondiban van, mint ő, (...).

Bailey Sossa és a hobbiszerű futás, Kaya

--------------------
Darcy
Email Poster
^
Kendra
 Posted: Sep 5 2017, 09:41 PM
Omega
Magasság:
162 cm
Szemszín:
kék
Hajszín:
szőke
Kor:
20
12
bejegyzés
cyber girl
Diplomata
admin
committed to prdc

(...) akadt olyan, aki botor módon sugdolózott a háta mögött arról, hogy amennyire szereti saját magát nézegetni a tükörben, csoda, hogy még nem csináltatott személyre szabott androidot, a saját maga képére tervezve. Amit a legtöbben nem tudtak, az az volt, hogy Sanne tulajdonképpen már így is hozzáment a saját képmásához; Clark azon kívül, hogy egy Y kromoszómával többel és X-el kevesebbel született, nem sokban különbözött tőle. Semmiben, ha őszinték akartunk lenni, leszámítva azt az apró kis gondját a dühével.

– Drága vagy! Majdnem annyira, mint ez az egyedi darab – emelte meg kissé az egyik lábát, mintha ettől bármivel közelebbről meg lehetne nézni a fekete csoda mintázatát. (...) – Ha szeretnéd, szívesen neked adom. Megfogadtam, hogy minden nap jótékonykodom, de téged jobban kedvellek, mint azokat az árvákat a hatalmas szemeikkel.
Azt tisztázzuk, hogy ez azért még járt a libázásért!

Attól, hogy mindvégig úgy mosolygott, mintha valami kedves gyerekkori emléket idézett volna fel egy traccsparti keretében, vagy jobb lett, vagy rosszabb; valószínűleg inkább utóbbi. Igazából Sanne csak azért nem vetkőzte le soha a mosolyát, kivéve, mikor a drága férjével volt kettesben, mert tudta, hogy jól áll neki.

Sanne McCain, Kaya

--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Email PosterEmail Poster
^
Kendra
 Posted: Sep 5 2017, 09:49 PM
Omega
Magasság:
162 cm
Szemszín:
kék
Hajszín:
szőke
Kor:
20
12
bejegyzés
cyber girl
Diplomata
admin
committed to prdc

(...) vett egy mély lélegzetet és elszánt (vagyis, annak készülő) tekintettel fordult Reid felé. Felkönyökölt az asztalra.
Csupán egyetlen módszere volt, amit bevethetett a teljes meggyőződés érdekében.
– Kisujj-eskü?

Reid telefonszámos megjegyzését meg se hallotta, különben sem tudott volna azzal a számsorral szolgálni, tekintve, hogy nem hajított ki az ablakon egy lavórnyi pénzt mobiltelefonra. Meg egyébként is zavarba jött volna vásárlás közben, aminek egyenes következményeként rohant volna ki, s többé a környék közelébe se merészkedne.

(...) ismét Pandorára pillantott; ő fog megbütykölni? Egek, de okos lehet! Bárcsak hozzá hasonlóan tudnám én is az eszemet használni!

Monday Evans, Maegar

--------------------

Email PosterEmail Poster
^
Darcy
 Posted: Sep 8 2017, 11:26 PM
Omega
Magasság:
170 cm
Szemszín:
barna
Hajszín:
szőke
Kor:
19
18
bejegyzés
Kitaszított
egyetemista #pszicho
chipset majszolva tinderezik

Egészen otthonosan érezte magát; ő valami olyat szerel, amihez valójában nem ért, és egy szerelőrobot sokkal gyorsabban végzett volna vele, egy „engem senki sem érthet meg” tinédzser pedig minden adandó alkalommal emlékezteti arra, hogy öreg, és hogy egyébként sem számít, mit mond, hiszen a felnőttek mindig ostobák. Rory gyakran csinálta ugyanezt; nem kellett volna ott maradnia és panaszkodni, de megtette, úgyhogy egy idő után rutinos családi programmá vált. Neki csak öccsei voltak, a férfias dolgokhoz értett, úgyhogy mindig szeretett volna egy fiút, hogy megtaníthassa mindenfélére, amiket ő is a saját apjától tanult. Most kezdte meggondolni eme elhatározását; a tinédzserlányok is tudtak agyzsibbasztóak lenni, de a fiúk cserébe még csak nem is voltak aranyosak, sőt, általában kifejezetten büdösek. Az egyik építész ismerősétől tudta, hogy az emberi bűznek is van mértékegysége, méghozzá az olf; egy olf egy átlagos felnőtt férfi büdössége. Egy tinédzser fiú legalább három olf. Nem tudta, miért számít ennyivel büdösebbnek, de nem is akart rájönni, vagy Holdent szagolgatni, a mosogató alatt épp elég áporodott rothadásszag öntötte el a szaglójáratait.

– Lebuktam – lépett előre. – Igazából azért jöttem, hogy felgyújtsam a házat, ellopjam az összes tejterméket és magamévá tegyem a CD-gyűjteményt, de zavart a csap csöpögése, úgyhogy előtte még gondoltam, megjavítom.
Lucas Bennett, Kaya
Hogy érne el a prosztata-megnagyobbodás, ráncolta össze a szemöldökét két levegővétel között, ahogy a férfi visszakocogott hozzá, csak úgy, minden megerőltetés nélkül! A gaz!

(...) – morfondírozott, próbálván csillapítani a légzési nehézségeit, hogy kevésbé nézzen ki úgy, mint egy partra vetett, asztmás rozmár.

(...) elillant a mérge, és a helyét átvette a szégyen, ami valószínűleg pirosra festette volna az arcát, ha az nem pompázott volna már így is a vörös ötven árnyalatában.

Magasított sarokkal nem lehet futni, sarok nélkül viszont olyannyira nem ér fel semmit, hogy jószerivel a kormánykerék mögül sem lát ki; az örök dilemma. Bár ez esetben annyira nem örök, mert jelenlegi állapotában Bailey egészen határozottan úgy volt vele, hogy soha többet nem fog futni, a mostani méretével legalább a gyerekosztályról feljebb léphetett, ha pedig James kocogó alakját akarja bámulni, majd utána küld egy drónt. Vagy megkéri, hogy fusson körbe-körbe a lakásban, ő meg majd nézi, és tulajdonképpen a szemmozgás is biztosan éget kalóriát.

És szükségük is van rám. Tudod te, mit csinálnának, ha lelépnék? Odaültetnének valami frissdiplomás bólogatójánost a helyemre, és képes lenne a tizenhat kulcsos dinamikusan változó proxyvédelmet nyolckulcsosra cserélni, mert a HoneyPOT majd úgyis felfog minden támadást, mert úgyis elég szerveraktivitást emulál. Hah! Na ná, hogy eleget emulál! Én terveztem! Másnak nincs is olyan hardverkulcsa, mint ami a szimulált text bannermozgások logjainak megtekintéséhez kell.
Bailey Sossa és a hobbiszerű futás: Part 2, Kaya

--------------------
Darcy
Email Poster
^
Kendra
 Posted: Sep 15 2017, 10:45 PM
Omega
Magasság:
162 cm
Szemszín:
kék
Hajszín:
szőke
Kor:
20
12
bejegyzés
cyber girl
Diplomata
admin
committed to prdc

Addig legális a protézis, amíg megfelel az előírt paramétereknek. Ha robotikus protézisről van szó, kötelesek a papírjain feltüntetni a teljesítményét. Nem lehet rajta sem motoros rásegítés, sem olvasólámpa.

James Nolan, Darcy

--------------------

Email PosterEmail Poster
^
Kendra
 Posted: Sep 18 2017, 04:20 PM
Omega
Magasság:
162 cm
Szemszín:
kék
Hajszín:
szőke
Kor:
20
12
bejegyzés
cyber girl
Diplomata
admin
committed to prdc

Valaki felkelt a sírjából.

Sonia Hadid, Darcy

--------------------

Email PosterEmail Poster
^
Kendra
 Posted: Sep 18 2017, 09:05 PM
Omega
Magasság:
162 cm
Szemszín:
kék
Hajszín:
szőke
Kor:
20
12
bejegyzés
cyber girl
Diplomata
admin
committed to prdc

Kaya: *Cole ET-jét írja, próbál nem túl sablonos lenni, ahogy szokott*
Darcy: lel én most morgant írom, olyan száraz, mint egy wikipedia article

chates gyöngyszem #1

--------------------

Email PosterEmail Poster
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Opciók
Válasz írása
Új Topic
Szavazás indítása

SKINNED BY Vanessa of SHINE and CAUTION
GO TO TOP